محل تبلیغات شما

متن موزیک خیلیم دلت بخواد یوسف زمانی • فابلاگز

• متن موزیک خیلیم دلت بخواد یوسف زمانی • فابلاگز

متن موزیک خیلیم دلت بخواد یوسف زمانی
    Lyrics New Song By : Yousef Zamani Kheyliyam Delet Bekhad

متن موزیک شنیدنی خیلیم دلت بخواد یوسف زمانی

من که چیزی نگفتم اینجوری قهری با من خیلیم دلت بخواد میتونی نمونی با من
    فکر میکنی کی هستی کی که بخوام بمیرم تو نبودت یه روزی خودته که کم میاری

دلت میخواد بری برو کی تحمل داره تو رو خیالتم نباشه کی میگیره یه روزی جای تو رو
    ما از هم دوریمو ظاهرا بهم نزدیکیم برو ببین کی عینه من اینقده داره هوایِ تو رو

ترانه خیلیم دلت بخواد یوسف زمانی

همه اینا بهونست که میخوای مچمو بگیری به جایی نمیرسی و یهویی میذاری میری

آخه چرا همیشه دلِ پرتو میاری واسه منی که همیشه از ته دل میخواستت

دیگه نمیذارم منو بازیچه ی دستت کنی دیگه نمیخوام هیچ موقع احساسِ منو حس کنی

**

دانلود موزیک خواننده یوسف زمانی خیلیم دلت بخواد

متن موزیک خیلیم دلت بخواد یوسف زمانی از سایت بزرگ ترانه ، لطفا این مطلب رو به اشتراک بگذارید

سرور های مجازی چه چیز های هستند؟ مقالات کامل وی پی اس

کتاب سوالات تالیفی از راهنمای مبحث۱۳

کی ,تو ,دلت ,خیلیم ,بخواد ,رو ,دلت بخواد ,خیلیم دلت ,تو رو ,یوسف زمانی ,بخواد یوسف

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Anthony's game خرید توپ ایروبیک بزرگ کوچک خاردار دسته دار زنانه مردانه 2021 کتابدارِ اطلاع ‏رسان Omron Iran etudiants reitotafe آبی انگلیس ادبیات فارسی نمادها و نشانه ها شرکت توسعه خدمات برق شمالــغرب